BESMAK - ROAD 2 TUNNEL EXPO 2017'de

BESMAK - ROAD 2 TUNNEL EXPO 2017'de

Besmak Malzeme Test Makinaları, T.C. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Karayolları Genel Müdürlüğü ve Yollar Türk Milli Komitesi tarafından “Yolların Buluştuğu Yer” parolasıyla düzenledikleri Yol & Tünel Fuarının katılımcılarındandır.

 

Asya’yı Avrupa’ya bağlayan en önemli geçiş yolu üzerinde yer alan Türkiye’de gerçekleşecek olan fuarın amacını en uygun şekilde anlatan “Yolların Buluştuğu Yer” olarak belirlendi. Aynı zamanda Türkiye’nin başkenti Ankara, ülkede merkezi bir noktada yer alarak birçok şehri yollar, köprüler ve tüneller aracılığıyla birbirine bağlıyor. Tam anlamıyla “Yolların Buluştuğu Yer” olan Türkiye ve Ankara’da düzenlenecek olan fuar, hizmetin bütün noktalarını kapsayarak; kamu kurum ve kuruluşları, üniversiteler, yükleniciler, taşeronlar, makine, malzeme ve ekipman sağlayıcıları ulusal ve uluslararası şirketlerin buluştuğu büyük ve önemli bir organizasyona ev sahipliği yapmıştır.

24-26 Mayıs 2017 tarihinde Ankara Congressium Fuar Merkezinde düzenlenen etkinlikte B-11B standında bulunmuş olmaktan Besmak Malzeme Test Makinaları olarak KGM başta olmak üzere YTMK, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Ulaştırma Bakanlığı vb. kuruluşlardan yetkililer standımızı ziyaret ederek bizi onurlandırmıştır.